Atribuită
Cumpărare directă
Boxa portabila Putere: 100 W (vârf) Echipat cu: woofer de 8 ", tweeter de 3" Două canale cu linie / microfon cu intrări combo XLR / 1/4 " Transmisie audio wireless prin orice dispozitiv Bluetooth NFC de asociere și canale stereo AUX de 3,5 mm Volum, linie de ieșire și afișaj nivel baterie Baterie reîncărcabilă integrată cu o durată de funcționare de până la 45 de ore Port USB pentru încărcarea telefoanelor mobile, a tabletelor sau a altor dispozitive Design robust cu mâner și roți telescopice încorporate pentru transportul facil Dimensiuni (Î x L x Î): 459 x 464 x 278 mm Greutate: 11,2 kg
- Număr anunț
- DA24927106
- Autoritate contractantă
- Centrul pentru Cultura si Arte "Carmen Saeculare (CUI 14125730)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 32342412-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 889,92 RON
- Valoare atribuită
- 889,92 RON
- Data publicării
- 28.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.