Atribuită Cumpărare directă

BILETE AVION CHERTER CORENDON - ECHIPA SENIORI LIGA 2 FOTBAL (PT CANTONAMENT) ; ZBOR TUR : BUCURESTI - ANTALYA - 02.02.2020 ; ZBOR RETUR : ANTALYA - BUCURESTI - 14.02.2020 ; NR. PERSOANE / BILETE - 31 * 250 EURO/PERS . - TOTAL 7.750 EURO CURS 1 EUR = 4,85 RON

Număr anunț
DA24955545
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Muncitoresc Resita (CUI 16707440)
Furnizor / câștigător
DANCO PRO COMMUNICATION S.R.L. (CUI 9482566)
Cod CPV
60400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.587,50 RON
Valoare atribuită
37.587,50 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.587,50 RON

din 37.587,50 RON estimat