Atribuită Cumpărare directă

Serviciile de spalare includ aspirarea mochetei, banchetei, si scaunelor, stergerea prafului de pe suprafetele vizibile, inclusiv a bordului, curatarea geamurilor, a portbagajului si spalarea presurilor de cauciuc sau din material textil, degresat si tratat cu solutii speciale.

Număr anunț
DA24949234
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ALIMENTARE CU ENERGIE TERMICA (CUI 34374930)
Furnizor / câștigător
ACINA - NAITA SRL (CUI 21845466)
Cod CPV
50112300-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.310 RON
Valoare atribuită
2.310 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.310 RON

din 2.310 RON estimat