Atribuită Cumpărare directă

Consultanta activitati de sanatate si securitate in munca Actualizare documentatie sedinta SSM participare si depunere acte

Număr anunț
DA24954103
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATOR (CUI 14204175)
Furnizor / câștigător
APHELEIA VISION SRL (CUI 38419791)
Cod CPV
71317210-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.856 RON
Valoare atribuită
9.856 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.856 RON

din 9.856 RON estimat