Atribuită Cumpărare directă

Baza de date va ofera acces la: - Legislatia României - MOF partea I - formele la zi ale actelor; partea I bis; a V-a si a VI-a; - Jurisprudenta româneasca – în exclusivitate Decizii ANAF, hotarâri CCF si decizii CNSC; jurisprudenta relationata dinamic la nivel de paragraf cu actele normative de referinta. - Jurisprudenta CEDO - colectie generoasa de hotarâri date de Curtea Europeana a Drepturilor Omului. - Modele si proceduri - Modele de contracte, cereri etc; peste 200 de proceduri actualizate si relationate cu legislatia aferenta. - Comentarii Expert - comentariile expertilor sunt relationate dinamic la nivel de paragraf. - Legislaţia Uniunii Europene – toate actele publicate în Jurnalul Oficial al Comunităţii Europene incepand cu 01.01.2017, acte în limba română, grupate pe tematici şi subtematici, relaţionate cu actele româneşti transpuse. - Jurisprudenta a Uniunii Europene - decizii emise de către instanţele de judecată ale Uniunii Europene. - Cautare si monitorizare Dosare in Instanta - cautare în baza de dosare din instantele din România + monitorizare prin sistem de notificari prin e-mail si sms; - Buletinul Procedurilor de Insolventa + serviciu de urmarire firme prin sistem de notificari prin e-mail si sms; - Monitorul Oficial partea a IV-a + serviciu de urmarire firme prin sistem de notificari prin e-mail si sms; - Revista Pandectele Saptamanale, Revista de Drept Social, Revista Societatilor si Drept Comercial, Revista de Drept Bancar si Financiar Social - ed. Rose

Număr anunț
DA24945127
Autoritate contractantă
S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
Cod CPV
79140000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.579,60 RON
Valoare atribuită
9.579,60 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.579,60 RON

din 9.579,60 RON estimat