Atribuită Cumpărare directă

CART ML2165=3BUC X 125.21=375.63, CD VERBATIM +PLIC=1000 X 1.092=1092, HARTIE A4 = 50 BUC X 12.61=630, CART HP 650B =1 BUC X 55.46, DOSARE =100 BUC X 0.504=50.41 REGISTRU CARTONAT =1 BUC X12.6, CONDICA PREZENTA = 9 BUC X 5.88= 52.92, FISA MAGAZIE = 100 BUC X 0.42=42 TOTAL=2311.02

Număr anunț
DA24947954
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
Furnizor / câștigător
MEDIA NET SRL (CUI 15343414)
Cod CPV
30120000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.311,02 RON
Valoare atribuită
2.311,02 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.311,02 RON

din 2.311,02 RON estimat