Atribuită Cumpărare directă

Recipient deseuri medicale 1,5 litri Recipient pentru intepatoare-taietoare. Recipiente polipropilena, material plastic rigid cu posibilitate de inchidere temporara si definitiva. Forma de trunchi de con, cu o rezistenta mecanica ridicata. Capacul recipientelor prezinta orificii speciale pentru detasarea acelor de seringa, a lamelor de bisturiu, etc., precum si a altor deseuri intepatoare-taietoare de dimensiuni mai mari. Sistemul de inchidere definitiva reduce posibilitatea de contaminare a personalului care manipuleaza deseurile intepatoare-taietoare, cat si refolosirea de catre persoane din exteriorul unitatilor sanitare. Recipientul este prevazut cu maner rezistent pentru a fi usor transportabil, este de culoare galbena si este marcat cu pictograma “Pericol biologic”. Odata inchis definitiv, recipientul este distrus prin incinerare. In urma acestui proces nu rezulta deseuri toxice.

Număr anunț
DA24952530
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MANGALIA (CUI 4515441)
Furnizor / câștigător
VIOMED CONSUM S.R.L. (CUI 17650814)
Cod CPV
33141123-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.980 RON
Valoare atribuită
3.980 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.980 RON

din 3.980 RON estimat