Atribuită Cumpărare directă

Sare extrafina iodata de mare punga 1kg, Orlandos esenta vanilie 25ml, Milandre halva zebra cu cacao 30gr*50buc, Panfood Licatine 30gr, Rollini Doro prajitura stratificata div.sort.28gr, Zuzu Iaurt natural 3% 140gr, Drojdie Pakmaya 25g, Biscuiti Daron Lux 5kg

Număr anunț
DA24954536
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC" HENRI COANDĂ" MUNICIPIUL BUZĂU (CUI 4299488)
Furnizor / câștigător
SLIK IMPEX SRL (CUI 5882306)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
172,20 RON
Valoare atribuită
172,20 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

172,20 RON

din 172,20 RON estimat