Atribuită
Cumpărare directă
Pachet tonere conform ADV1127375: cartus compatibil Brother MFC L2700DW ,TN-2320,2600 pagini buc. 20 cartus compatibil Samsung M 2825 ND,MLT-D116L,3000 pagini buc. 10 Cartus compatibil HP M 102A,CF217A,1600 pagini buc. 9 cartus compatibil Xerox B 1022,006R01731,13700 pagini buc. 4 cartus compatibil HP OfficeJET 202 Mobile negru ,C2P10AE,600 pagini buc. 8 cartus compatibil HP OfficeJET 202 Mobile color,C2P11AE,300 pagini buc. 4 cartus toner negru compatibil Konica Minolta Bizhub 162,TN-114,11000 pagini buc. 2 unitate imagine compatibil Brother MFC L2700 DW -DR-2300,12000 pagini buc. 4 unitate imagine,compatibil Samsung M 2825 ND,MLT-R116,9000 pagini buc. 3
- Număr anunț
- DA24962128
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dunarea" al judetului Braila (CUI 4205530)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.471 RON
- Valoare atribuită
- 2.471 RON
- Data publicării
- 03.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.