Atribuită Cumpărare directă

GALANTAMINUM CAPS. ELIB. PREL. 8mg Cutie cu blist. OPA-Al-PVC/Al x 30 caps. cu elib. prel. KRKA D.D. NOVO MESTO - SLOVENIA

Număr anunț
DA24969523
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
33661600-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
339,03 RON
Valoare atribuită
339,03 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

339,03 RON

din 339,03 RON estimat