Atribuită
Cumpărare directă
PULPE DE PUI CONGELATE-2500 KG PIEPT DE PUI DEZOSAT FARA PIELE CONGELAT -3500 KG FICAT DE PUI CONGELAT -800 KG CIOCANELE DE PUI CONGELATE -600KG ARIPIOARE DE PUI CONGELATE-400 KG Preturile unitare sunt cele prevazute in oferta financiara transmisa in data de 28.01.2020
- Număr anunț
- DA24950999
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- CARLAND SRL (CUI 11180179)
- Cod CPV
- 15112130-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 79.900 RON
- Valoare atribuită
- 79.900 RON
- Data publicării
- 31.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.