Atribuită Cumpărare directă

VOPSEA PITURA ALB POLAR 4L BUC 6,00; DILUANT PET P0,9L BUC 10,00; PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 30 MM BUC 6,00; MINER+SILD PT.CS 54MM BUC 10,00; BATERIE ROSA SPALATOR BUC 10,00; TRAFALET VELUR 100X40 MM BUC 10,00; DISC DIAMANTAT ECO BUC 4,00; PLINTA PARCHET CANAL CIRES NOU BUC 20,00; ELEMENT IMB PLINTA CIRES SET 10,00; COLT EXT PLINTA CIRES NOU 2/S SET 10,00; CAPETE PLINTA S/D CIRES N /S SET 2,00; PROF.ALU.TREC.CU DIF.NIVEL CIRES 90CM BUC 4,00; CONECTOR TERMINAL 6MM 10 POLI SET 8,00; CLEME ABOX 2,5 BUC 10,00; SIR CLEME 10A BUC 15,00;ANCORA DE PANA CAPRIOR 33X33X210 BUC 80,00; SURUB PT PAL/LEMN CAP INECAT 5X100ZG PZ2 BUC 700,00; VINCLU IMBINARE 70X70X56X2 BUC 50,00; BANDA ANTI-DERAPARE DUNGA FOSFORESCEN.5M BUC 10,00/

Număr anunț
DA24970887
Autoritate contractantă
CENTRUL EDUCATIV BUZIAS (CUI 16643452)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.041,99 RON
Valoare atribuită
3.041,99 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.041,99 RON

din 3.041,99 RON estimat