Atribuită Cumpărare directă

ACIDUM TIOCTICUM (ALFA-LIPOICUM) - Cutie cu 10 flac. din sticla bruna x 50 ml sol. perf. si 10 pungi protectoare de lumina

Număr anunț
DA24991833
Autoritate contractantă
Centrul Medical de Evaluare,Terapie,Educatie Medicala Specifica si Recup pentru Copii si Tineri "Cristian Serban" Buzias (CUI 11302934)
Furnizor / câștigător
ROPHARMA LOGISTIC S.A. (CUI 33840373)
Cod CPV
33692500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.289,50 RON
Valoare atribuită
6.289,50 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.289,50 RON

din 6.289,50 RON estimat