Atribuită Cumpărare directă

PIESE PENTRU REPARATIE TOSHIBA E-STUDIO 2555C: -ROLA (ASYS-ROLL-FEED-H21X_H) -2 BUC -ROLA (ASYS-ROLL-SPT-H21X_H) -1 BUC. Necesar pentru reparat Toshiba eStudio 2555C-Sala de lectura

Număr anunț
DA24948422
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA OVID DENSUSIANU HUNEDOARA-DEVA (CUI 4374555)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
50313100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
93,76 RON
Valoare atribuită
93,76 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
01.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

93,76 RON

din 93,76 RON estimat