Atribuită Cumpărare directă

SSD 120 GB

Număr anunț
DA24961878
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UM 02605 Bucuresti (CUI 4221110)
Furnizor / câștigător
INTEGRAT IT S.R.L. (CUI 23726151)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.960 RON
Valoare atribuită
1.960 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.960 RON

din 1.960 RON estimat