Atribuită Cumpărare directă

MORCOVI 30KG,TELINA RADACINA 10KG,ARDEI ROSU KAPIA 2.1KG,CEAPA 10KG,PASTARNAC 5KG, PATRUNJEL 5.1KG,LAMAI 2KG,BANANE 72KG,PUI GALBEN 5.474KG. mai putin

Număr anunț
DA24966931
Autoritate contractantă
LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS (CUI 4820240)
Furnizor / câștigător
IANATETI IMPEX SRL (CUI 8784051)
Cod CPV
15331100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
676,12 RON
Valoare atribuită
676,12 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

676,12 RON

din 676,12 RON estimat