Atribuită
Cumpărare directă
Pachet diverse medicamente Alflutop sol.inj*10f*1ml (DIVERSE) _184658226_#RX Anxiar 1mg*50cpr ARM S (LORAZEPAMUM)_7450_#RX Baneocin 250UI/5000UI/g unguent*20g (COMBINATII(Zinc bacitracina/sulfat de neomicina)) _6044_#OTC Diprophos susp.inj*1f*1ml (BETAMETHASONUM) _185410310_#RX Haloperidol Rompharm 2mg/ml pic.orale-sol*1fl*10ml (HALOPERIDOLUM)_184613636_RX Neo-Endusix 20mg*1fl liofiliz+1f solv.sol.inj (TENOXICAMUM) _185304018_#RX Nidoflor crema*15g (COMBINATII(triamcinolon acetonid/sulfat de neomicina/nistatina)) _6620_#RX
- Număr anunț
- DA25004500
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
- Cod CPV
- 33690000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.430,09 RON
- Valoare atribuită
- 1.430,09 RON
- Data publicării
- 07.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.