Atribuită Cumpărare directă

PLACUTE OSTEOSINTEZA MANDIBULA 68.84.28 = 9 PACH.; SURUB OSTEOSINTEZA DE URGENTA 23/5 MM 68.75.42.A = 1 BUC.; SURUB OSTEOSINTEZA DE URGENTA DIAM 23/7 MM COD 68.75.43A = 1 BUC.

Număr anunț
DA25010224
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
Cod CPV
33169000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.062,47 RON
Valoare atribuită
7.062,47 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.062,47 RON

din 7.062,47 RON estimat