Atribuită Cumpărare directă

Verificare metrologica si curatire contor de apa rece Dn 100 mm- 9 bucati; Verificare metrologica si curatire contor de apa rece Dn 50 mm- 10 bucati;

Număr anunț
DA24966995
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
FLUID GROUP HAGEN SRL (CUI 13430603)
Cod CPV
50411100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.265,70 RON
Valoare atribuită
1.265,70 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.265,70 RON

din 1.265,70 RON estimat