Atribuită
Cumpărare directă
1) Tip asigurare – ACCIDENTE PERSOANE AUTO ( MICROBUZ ) , polita B 337612 2) Date despre auto – MICROBUZ FIAT DUCATO, 17 LOCURI , AN FABRICATIE 2008 , CILINDREE 2287 , PUTERE 88 , MASA 4005, NT 07 BGE, SERIE SASIU ZFA25000001534786 , proprietar GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT. 3) Valabilitate: 19.02.2020 18.02.2021 4) Prima de asigurare – 1295 LEI - Conditii de plata - integral
- Număr anunț
- DA25011448
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE LEONIDA (CUI 17973548)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66512100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.295 RON
- Valoare atribuită
- 1.295 RON
- Data publicării
- 10.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.