Atribuită Cumpărare directă

1 buc Robinet retinere cu clapa, corp cu flanse, Dn 200, Pn 25, 2buc Robinet sertar,et. Ix/Ix, TN, Dn 200,Pn 25

Număr anunț
DA24966576
Autoritate contractantă
THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI 33620670)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIAL VALVES SRL (CUI 15526373)
Cod CPV
42130000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.428 RON
Valoare atribuită
6.428 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.428 RON

din 6.428 RON estimat