Atribuită
Cumpărare directă
400 BOROM NUCA SI STAFIDE,250G DELMA SANDWIS,900 ARO SMANTANA 12,100G PAKMAIA DROJTIE USCATA,1X30 OUA M ARO,ARO SAL SANDW,1KG FICAT PUI SEARA,PULPA PORC CG.MERE GOLDEN,CARTOFI ALBI 10KG,CEAPA GALBENA,MORCOVI,TELINA,800G ARO MAZARE BOABE,700G FL ZARZAVAT CIORBA,400G ARO ROSII INT DECOJITE,720G ELIO FASOLE VERDE,100G ARDEALUL PATE PORC,1KG ARO ZAHAR,5KG ARO FIDEA SCURTA,5KG ARO GNOCHI,5KG AROVIT GEM VISINE,5KG AROVIT CAISE,1KG DERONI OREZ CAMOLINO,3KG VEGETA,1KG ARO FAIAN000,500G ARO GRIS GRAU,1000G ARISTOCRAT LAPTE PRAF,25ML ADAZIA ESENTA ROM/LAMAIE,8G FL Z VAN,80G ARO Z PUD VAN,3KG ARO NAP CACAO,200G FL HALVA FL SOARELUI, BELIN CEAI MUSETEL,20G FARES CEAI SUNATOARE, mai putin
- Număr anunț
- DA24977173
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MEDICO SOCIALA SADOVA (CUI 16080456)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.990,60 RON
- Valoare atribuită
- 4.990,60 RON
- Data publicării
- 04.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.