Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine : Baliză flexibilă 120cm pentru lucrări cu soclu pentru semne, lămpi — baliza rosu/galben + suport 20 buc x 180lei/buc cu TVA inclus https://www.dnctrafic.ro/baliza-flexibila-120cm?fbclid=IwAR1LKK7C2Kk8YERMgDbWGjssiu--rp6xfh4RGQbAzAEo2DBBMFP8dsUkFL8 Con dirijare H=750 mm 10 buc x 100lei/buc cu TVA inclus https://www.dnctrafic.ro/con-cauciuc-trafic-12315
- Număr anunț
- DA24967215
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI 28940350)
- Cod CPV
- 34992200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.865,55 RON
- Valoare atribuită
- 3.865,55 RON
- Data publicării
- 03.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.