Atribuită Cumpărare directă

11121910 Cleste Tevi Forma S 1 Cleste tevi din material: CromVanadiu. - tratat complet - falci forjate - falci danturate tratate prin inductie - falcile asigura o blocare buna a suprafetelor plate semirotunde si rotunde Greutate: 800 g

Număr anunț
DA24967361
Autoritate contractantă
S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44512200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147,88 RON
Valoare atribuită
147,88 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147,88 RON

din 147,88 RON estimat