Atribuită Cumpărare directă

Aditiv alcalin lichid pentru imbunatatirea procesului de spalare, previne coroziunea pieselor masini de spalat,fara fosfati,contine 5-15% policarboxilati,sub 5% fosfonati, ambalare canistra 25 kg

Număr anunț
DA24968732
Autoritate contractantă
SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE Dr. Nicolae Rusdea Baia Mare (CUI 3627145)
Furnizor / câștigător
ECO-CLEAN SRL (CUI 15156807)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.076,53 RON
Valoare atribuită
1.076,53 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.076,53 RON

din 1.076,53 RON estimat