Atribuită Cumpărare directă

DETERGENT LICHID PENTRU VASE*5 L/BID EASY CLEAN BID 4 2 SACI MENAJERI NEGRI,POLIETILENA HDPE,35 L*50 BUC/ROLA,6 MICRONI,60*50 CM,160 G/ROLA,50 ROLE/BAX, ROPACK ROLA 100 3 ACUMULATOR VARTA POWER 56722, 9V, 200 mAh BUC 6

Număr anunț
DA24968120
Autoritate contractantă
Centrul Chinologic Dr. Aurel Greblea Sibiu (CUI 4240928)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
529,80 RON
Valoare atribuită
529,80 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

529,80 RON

din 529,80 RON estimat