Atribuită Cumpărare directă

File protectie cristal, 90 microni, 100buc/set NOKI COD: 305060947 Format: A4 Ambalare: 100 buc./set Grosime: 90 microni

Număr anunț
DA24971403
Autoritate contractantă
Teatrul National I.L. Caragiale Bucuresti (CUI 4192626)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,60 RON
Valoare atribuită
133,60 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133,60 RON

din 133,60 RON estimat