Atribuită
Cumpărare directă
Cartus toner compatibil Premium Economy NUMAR DE REFERINTA: PE-LHCF244A-CHIP PRET DE CATALOG: 126,05 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 30125100-2 Cartuse de toner (Rev.2) DESCRIERE: Cartus toner compatibil Premium Economy CF244A - CHIP, BlacK (1000 pagini) HP Laserjet pro M15/M15A/M15W/MFP M28/MFP M28a/MFP M28w - with chip Multifunctional laser monocrom HP LaserJet Pro MFP M28a, A4 NUMAR DE REFERINTA: W2G54A PRET DE CATALOG: 539,50 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 30232110-8 Imprimante laser (Rev.2) DESCRIERE: Multifunctional laser monocrom HP LaserJet Pro MFP M28a, A4
- Număr anunț
- DA24997636
- Autoritate contractantă
- PALATUL COPIILOR TG MURES (CUI 4322300)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT IT S.R.L. (CUI 22129422)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 665,55 RON
- Valoare atribuită
- 665,55 RON
- Data publicării
- 06.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.