Atribuită
Cumpărare directă
pate bucegi buc 60*2.39, macaroane kg 20*5.05, crema gulas 2.5kg cut 1*41.28, zahar buc 20*2.48, fidea buc 12*3.03, muraturi buc 20*5.05, malai kg 6*2.75, ketchup buc 12*4.04, morcovi kg 42*2.11, patrunjel kg 5*5.05, telina kg 1.20*3.49, cartofi kg 56.65*1.83, oua buc 150*0.37, portocale kg 45.50*3.94, mere kg 42*3.03, ulei st 45*5.78,ceai pikwick buc 24*4.77, cartofi kg 57*1.93
- Număr anunț
- DA24970635
- Autoritate contractantă
- LICEUL DE ARTA PLUGOR SANDOR SF. GHEORGHE (CUI 4404796)
- Furnizor / câștigător
- DIMOL SRL (CUI 6333713)
- Cod CPV
- 15890000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.605,97 RON
- Valoare atribuită
- 1.605,97 RON
- Data publicării
- 04.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.