Atribuită
Cumpărare directă
Denumire UM Cantitate Banda adeziva 19mmx33m transparenta DONAU (7879001PL-00) rola 6 Banda adeziva 48 mm x 60 m, transparenta, 25 microni, adeziv cauciuc natural, Vibac (2043963) rola 4 Burete magnetic pentru tabla (BO787) buc 10 File plastic A4 deschidere sus, cristal, 50micr 100buc/set ESSELTE (56066) set 4 File plastic A4 deschidere sus, standard, 30micr 100buc/set NOKI (NK4830) set 4 Marker whiteboard, varf rotund 2mm, negru, Pelikan 409F buc 30 Marker whiteboard, varf rotund 2mm, albastru, Pelikan 409F buc 20 Marker whiteboard, varf rotund 2mm, rosu, Pelikan 409F buc 10 CD bulk 700Mb, 52X, 80min, 10buc, Verbatim (VER43437) set 2 Tabla alba magnetica - Whiteboard 60x90cm, Rocada buc 2
- Număr anunț
- DA24997799
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIM NR 1 VALU LUI TRAIAN (CUI 28038870)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI 1889794)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 672,50 RON
- Valoare atribuită
- 672,50 RON
- Data publicării
- 06.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.