Atribuită Cumpărare directă

Condică de predare-primire a documentelor clasificate Conform modelului prevăzut în anexa nr. 8 din H.G. nr. 585/2002; - Dimensiune: 29.5 X 21 cm; - Culori: 1+1, aceeaşi grafică faţă/verso, iar pe prima pagina este diferită; Numar file: 200, cotor 1 cm; - Brosare; - Suport: DCM 350 copertă + interior 50 gr offset; - Culoare cotor albastru de 1 cm + margini de 7 mm atât pe fata, cât şi pe spate; - Cantitate: 50 buc; - Pe faţă: 2 etichete printate la 1 culoare, lipite; - Dimensiune 8.7 X 3.3 cm + 14.5 x 2.6 cm;

Număr anunț
DA24998749
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Furnizor / câștigător
UNIQUE PROMO S.R.L. (CUI 36232419)
Cod CPV
22800000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.286,50 RON
Valoare atribuită
1.286,50 RON
Data publicării
07.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.286,50 RON

din 1.286,50 RON estimat