Atribuită Cumpărare directă

Rotavirus si Adenovirus Combo test rapid calitativ din materii fecale Clostridium difficile Toxina A+B +GDH test rapid calitativ din materii fecale Test rapid anti HIV 1/2 (caseta HIV 1 2) ARTRON (Canada)

Număr anunț
DA24985248
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
Furnizor / câștigător
DDS DIAGNOSTIC SRL (CUI 14688172)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.797,20 RON
Valoare atribuită
1.797,20 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.797,20 RON

din 1.797,20 RON estimat