Atribuită Cumpărare directă

Servicii de mentenanta aere conditionate pentru perioada 15.02.2020 - 31.12.2020 conform anuntului de publicitate ADV 1127540 din 29.01.2020

Număr anunț
DA24965399
Autoritate contractantă
Ministerul Transporturilor și Infrastructurii (CUI 13633330)
Furnizor / câștigător
ILDA SERVICE GROUP S.R.L. (CUI 14876230)
Cod CPV
50730000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.903 RON
Valoare atribuită
11.903 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.903 RON

din 11.903 RON estimat