Atribuită Cumpărare directă

CARTUS TONER MINOLTA BIZHUB C253/C203 TN-213M

Număr anunț
DA24984352
Autoritate contractantă
Orasul Rasnov - Consiliul Local Rasnov (CUI 4443353)
Furnizor / câștigător
BEST TECH SRL (CUI 11395593)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
302,52 RON
Valoare atribuită
302,52 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

302,52 RON

din 302,52 RON estimat