Atribuită
Cumpărare directă
Asistenta intocmire buget, asistenta rectificari buget, asistenta depunere buget in format, asistenta creare angajamente in sistem Forexebug, asistenta modificare angajamente in sistem Forexebug, asistenta formulare Forexebug, asistare introducere date in aplicatii in perioada 05.02.2020- 05.03.2020.
- Număr anunț
- DA24987698
- Autoritate contractantă
- Comuna Domnesti (CUI 4221136)
- Furnizor / câștigător
- A.A.G. FOREXPERT S.R.L. (CUI 41985790)
- Cod CPV
- 72261000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 05.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.