Atribuită Cumpărare directă

Verificare proiecte de constructii hidrotehnice baraj Telesti

Număr anunț
DA25007457
Autoritate contractantă
ORASUL COSTESTI (PRIMARIA COSTESTI) (CUI 4834769)
Furnizor / câștigător
MITOIU CORNELIU VASILE (CUI 22900364)
Cod CPV
71328000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat