Atribuită Cumpărare directă

Rola prosop hartie 2 straturi 100 metri lungime. Role prosop bucatarie din hartie alba gofrata imprimata sau simpla,din celuloza pura, /strat,2straturi,minim 50foi.Dimensiune 21x22,5 cm.foaie.Rezistenta mare,absorbant si economic Hartie igienica 2straturi fina alba.

Număr anunț
DA24975719
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
Furnizor / câștigător
OVISO MARKETING SRL (CUI 5197079)
Cod CPV
33761000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
464,90 RON
Valoare atribuită
464,90 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

464,90 RON

din 464,90 RON estimat