Atribuită Cumpărare directă

: Concentratie: 2mg/ml; Forma: PIC. ORALE/SOL. ORALA; Ambalaj: Cutie x 1 flac. din PEJD x 50 ml pic. orale/sol. orala + lingurita dozatoare (2,5/5ml); Producator: ROMPHARM COMPANY SRL - ROMANIA PREZENTA ACHIZITIE TINE LOC DE COMANDA,VA MULTUMIM

Număr anunț
DA24999535
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33673000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
418,40 RON
Valoare atribuită
418,40 RON
Data publicării
07.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

418,40 RON

din 418,40 RON estimat