Atribuită Cumpărare directă

Aminoplasmal PREZENTA TINE LOC DE COMANDA SCRISA! VA RUGAM EXPEDIATI PRODUSELE.

Număr anunț
DA24985832
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33651100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
435,92 RON
Valoare atribuită
435,92 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

435,92 RON

din 435,92 RON estimat