Atribuită Cumpărare directă

Protectie de unica folosinta pentru pat, cu capacitate mare de absorbtie. Alezele/paturicile absorbante INCOPED sunt destinate pentru protectia asternuturilor Pe interior sunt prevazute cu material absorbant, iar pe exterior sunt prevazute cu material impermeabil care protejeaza impotriva scurgerilor. Dimensiune 60x90 cm.

Număr anunț
DA24985410
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
Furnizor / câștigător
IGEMAX ACTIVE SRL (CUI 37625505)
Cod CPV
33751000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.826 RON
Valoare atribuită
14.826 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.826 RON

din 14.826 RON estimat