Atribuită Cumpărare directă

CORP NEON-6BUCX68.70LEI SPOT-12BUCX39.40LEI PRIZA-10BUCX18.10LEI INTRERUPATOR-10BUCX18.10LEI BEC-20BUCX3.80LEI TUB NEON-75BUCX6.40LEI BANDA IZOLATOARE-5BUCX3.50LEI PRELUNGITOR-5BUCX28.10LEIPRELUNGITOR-5BUCX33.20LEI

Număr anunț
DA24967777
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
Furnizor / câștigător
EUROPARTNER CONCEPT SRL (CUI 34558282)
Cod CPV
31680000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.127 RON
Valoare atribuită
2.127 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.127 RON

din 2.127 RON estimat