Atribuită
Cumpărare directă
lapte 3kg, unt 30buc, iaurt 72buc, telemea 3kg, oua 120buc, cascaval 3k, gem 6buc, sunca presata 2,5kg, cereale 4buc, varza 4kg, gris 6buc, otet 6buc, castraveti 12buc, eai 18buc, ceapa 20kg, cartofi 50kg, morcovi 10kg, pastirnac 10kg, telina 10kg, verdeata 20buc azare 2,5kg 3buc, banane 200buc, portocale 50buc, kiwi 100buc, pere 100buc, clementine 100buc, lamii 1kg, fasole galbena 6kg
- Număr anunț
- DA25001933
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI (CUI 4941498)
- Furnizor / câștigător
- ALBERT-TOUR SRL (CUI 2323474)
- Cod CPV
- 15000000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.520 RON
- Valoare atribuită
- 2.520 RON
- Data publicării
- 07.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.