Atribuită Cumpărare directă

YT-0826 CHEIE FILTRU ULEI 3 BRATE 63-120MM Buc 1 28.38 MPS 6605-24 PANZA BOMFAIER 6605-24 Buc 1 4.8 53049 PRO 2KW PTC - AEROTERMA ELECTRICA 2KW 230V INTENSIV Buc 3 131.87 LHD 40X40HD Canal cablu PVC+capac, margini drepte, 40x40, alb Buc 1 17

Număr anunț
DA24999556
Autoritate contractantă
TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI 10622337)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
374,61 RON
Valoare atribuită
374,61 RON
Data publicării
07.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

374,61 RON

din 374,61 RON estimat