Atribuită
Cumpărare directă
Informatii tehnice Format: A4 Functii disponibile: Copiere; Fax; Printare; Scanare Tehnologie: Laser Mod tiparire: Color Interfata: Retea; USB Duplex automat: Da ADF: Da Medii printare Formate medii de printare: A4; A5; B5; Executive; Folio; Legal; Letter Greutate mediu printare: 60 - 220 g/mp Imprimanta Viteza de printare alb/negru: 28 ppm Rezolutie printare alb/negru: 600 x 600 dpi Viteza de printare color: 28 ppm Rezolutie printare color: 2400 x 1200 dpi Limbaj imprimanta: PostScript 3 Copiator Viteza de copiere alb/negru: 28 cpm Viteza de copiere color: 28 cpm Zoom: 25 - 400% Rezolutie: 600 x 600 dpi Scanner Rezolutie scanner: 600 dpi Caracteristici scanner: Adancime culoare : 24 bit Fisiere suportate: PDF, TIFF, JPG Tehnologie: TWAIN, WIA Functii scanner: Scanare catre destinatii multiple Scan to E-mail Scanare catre retea Dispozitive de memorie USB Fax Viteza transmisie: 33.6 Kbps Functii fax: Trimitere intarziata Redirectionare fax Interogare Respingere faxuri nedorite Receptionare securizata a faxurilor Caracteristici fax: Destinatii multiple: pana la 200 Apelare rapida: 200 numere MH / MR / MMR / JBIG Consumabile Tip consumabil: Individual (negru; cyan; magenta; galben) Consumabile compatibile: Cartus de imprimare cu capacitate extinsa Cyan: 4.300 pagini standard - 106R03693 Cartus de imprimare cu capacitate extinsa Galben: 4.300 pagini standard - 106R03695 Cartus de imprimare cu capacitate extinsa Magenta: 4.300 pagini standard - 106R03694 Cartus de imprimare cu cap
- Număr anunț
- DA25004682
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.109,22 RON
- Valoare atribuită
- 4.109,22 RON
- Data publicării
- 07.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.