Atribuită Cumpărare directă

Livrarile se vor executa in regim de scutire de la plata accizei,cu conditia respectarii prevederilor Codului fiscal.

Număr anunț
DA25004929
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA DELTA AL JUDETULUI TULCEA (CUI 4321542)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM SA (CUI 1590082)
Cod CPV
09132100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.850 RON
Valoare atribuită
45.850 RON
Data publicării
07.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.850 RON

din 45.850 RON estimat