Atribuită Cumpărare directă

Lemn de foc,taiat si despicat la 33 ,40 si 50 cm,esenta tare,vrac. Specii:,GO,GI,CE.Putere calorica mare. Contact: +40731353115;+40731353116.

Număr anunț
DA24987760
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA IRATOSU (CUI 29011865)
Furnizor / câștigător
FOREST CHAMP SRL (CUI 24266639)
Cod CPV
03413000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.875 RON
Valoare atribuită
7.875 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.875 RON

din 7.875 RON estimat