Atribuită Cumpărare directă

PIEPT CU OS 21.5, PULPE INTREGI 20.5, FICAT PUI 11.7, SPATE PUI 9.7, PULPA PORC 10.2

Număr anunț
DA25014666
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ALBA CA ZAPADA (CUI 17965618)
Furnizor / câștigător
CINA CARMANGERIE SRL (CUI 2878920)
Cod CPV
15110000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
779,81 RON
Valoare atribuită
779,81 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

779,81 RON

din 779,81 RON estimat