Atribuită
Cumpărare directă
Date tehnice Putere nominală 1.500 W Energie de percuţie 12,5 J Număr percuţii la turaţia nominală 1.380 – 2.720 percuţii/min Turaţie nominală 0 – 305 rot/min Greutate 8,2 kg Sistem de prindere SDS-max Diametru de găurire beton, burghie pentru ciocan rotopercutor 12 – 45 mm Aplicare opţională domeniu beton, burghie pentru ciocan rotopercutor 20 – 40 mm Diametru de găurire beton, burghie de străpungere 80 mm Diam. de găurire în beton cu burghie carotă 125 mm Set de livrare Miner suplimentar 1 612 025 004 Tub de unsoare 1 615 430 010 Valiza profesionala Despre produs Putere de 1.500 W și durabilitate foarte ridicată Randament foarte mare la găurire şi dăltuire datorită motorului său de 1500 W şi energiei de percuţie de 12,5 J Durabilitate foarte ridicată datorită componentelor robuste Blocaj automat al comutatorului pentru o manevrare extrem de confortabilă la aplicaţiile de dăltuire în regim de lucru continuu Cuplaj de suprasarcină pentru protejarea utilizatorului şi a sculei electrice Pornire lină pentru o găurire curată Regulator de turaţie pentru reglarea optimă a acesteia, în funcţie de utilizare
- Număr anunț
- DA24980953
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 43830000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.450 RON
- Valoare atribuită
- 2.450 RON
- Data publicării
- 05.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.