Atribuită Cumpărare directă

Unitate imagine Drum unit DR-3400 Brother , cartus TN-3520 , compatibil imprimanta Brother L6900 dw , capacitate 30,000 pagini , NOU

Număr anunț
DA25005102
Autoritate contractantă
APIA - CENTRUL JUDETEAN MEHEDINTI (CUI 20738852)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
305,90 RON
Valoare atribuită
305,90 RON
Data publicării
07.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

305,90 RON

din 305,90 RON estimat