Atribuită Cumpărare directă

Dosar carton colorat cu sina, 320 g/mp, 50 buc/set COD: 303060701 Carton color in masa, interior si exterior Gramaj: 320 g/mp Cu sistem de prindere hartie (sina in interior) Pret buc: 0.9 Ron DIVERSE CULORI

Număr anunț
DA24971461
Autoritate contractantă
Teatrul National I.L. Caragiale Bucuresti (CUI 4192626)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
907,68 RON
Valoare atribuită
907,68 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

907,68 RON

din 907,68 RON estimat